מים זורמים, בריאים ואיכותיים הם לשמחתנו דבר מובן מאליו עבור רובנו, והמטרה והמחויבות הראשונה שלנו היא שהם ימשיכו להיות כאלה עבור תושבי ותושבות הוד השרון.

במיה (תשתיות המים של הוד השרון) בע"מ, אנחנו רואים חשיבות עליונה בהתנהלות סביבתית אחראית לצד שקיפות מנהלית מול התושבים, ומחויבים להמשיך לפתח ולהשביח את משק המים העירוני ולהיות סמל למצוינות, אחריות סביבתית וקדמה טכנולוגית.
נמשיך להנגיש לציבור את כל המידע מתוך הבנה ואמונה כי שיתוף התושבים יאפשר לנו להציע פתרונות טובים, שיתרמו לכך שכולנו נוכל ליהנות ממשק מים יעיל וטוב יותר עכשיו ובעתיד.

החזון שלנו מחייב אותנו להיות גורם אקולוגי סביבתי מוביל, לחשוב ולפעול בטווח הקצר, ולתכנן לטווח הארוך, למען התושבים ולמען הבטחת משק המים.

לאורך השנים אנחנו פועלים בכל תחומי המים בעיר תוך הובלת חדשנות טכנולוגית, יעילות ניהולית ואחריות סביבתית בכל אחד מהתחומים שבאחריותנו.
אנו פועלים כל העת להחליף ולשדרג את תשתיות המים, כדי שנוכל להמשיך ולהבטיח  את איכות המים המצוינת שלכם, מים העומדים בכל התקנים והסטנדרטים המחמירים ביותר של משרד הבריאות.

לצד פעילותינו בתחום הטפלת המים, אנו פועלים בשנים האחרונות גם בתחום שיקום בארות מים טבעיים, המהווים מקור נוסף של מי שתייה איכותיים ונקיים מהם נהנים תושבי ותושבות הוד השרון בכל ימות השנה.

אנחנו גם אחראים לתשתיות הביוב והובלתם בבטחה אל מכון טיהור השפכים העירוני, ורואים חשיבות רבה בשדרוג מתמשך של התשתיות כדי להבטיח מניעת חלחול של מי שפכים למי התהום, דבר העלול לפגוע באיכות מי השתייה שלנו.

כגורם אקולוגי מוביל במשק המים, אנחנו גאים לעמוד בחזית המאמץ לשיקום מקורות הירקון, באמצעות פרויקט גאולת הירקון המאפשר את קיומו של האגם העירוני וטיפוח הטבע העירוני בסביבת האגם.

אנו עובדות ועובדי מיה נמשיך לפעול בשקיפות, בהגינות ובמחויבות למען תושבי ותושבות הוד השרון ולמען הסביבה.

 

קצת היסטוריה

תאגיד "מי הוד השרון" הוקם בינואר 2010, בהתאם להוראות חוק תאגידי מים וביוב. אנחנו עובדים מסביב לשעון כדי להעניק לתושבי הוד השרון מענה מהיר, איכותי, יעיל ומקצועי.  התאגיד פועל בהצלחה לשדרוג, תפעול ותחזוקת תשתיות ומתקני המים והביוב. אבל זה לא הכל, אנחנו משקיעים משאבים רבים במעורבות ויזום פרויקטים בקהילה, עם דגש על קיימות ושיפור איכות החיים של כולנו.

 כיום מחזיק התאגיד בארבעה תקני ISO (תקן לניהול איכות) וב"תו הזהב":

  • 9001 ISO
  • 27001 ISO
  • 45001 ISO
  • 14001 ISO

ובמספרים:

  • שירותי מים וביוב לכ- 65 אלף תושבי הוד השרון
  • 6  מיליון מ"ק בשנה.
  • טיפול ב- 4.5 מיליון מ"ק שפכים בשנה
  • טיהור X מ"ק מים בשנה באגנים ירוקים

הפעילות, ההישגים, והמצוינות הניהולית זיכו את "מי הוד השרון" בתואר היוקרתי "תאגיד מצטיין",  ע"י הממונה על תאגידי המים בישראל . 

אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמר סטנדרט עבודה גבוה, תוך שמירה על ערכי המצוינות, על מנת שתושבי העיר ימשיכו להנות מתשתיות המים והביוב האיכותיות ביותר יחד עם שירות לקוחות מקצועי, אדיב ומתקדם.