תושבות ותושבים יקרים,
אני רוצה לדבר אתכם על מים.

המים שלנו שזורמים בברזים, בגינות ובפארקים הם לא מובן מאליו!
שנים רבות משאב הטבע היקר הזה היה בסכנה, ורק אימוץ והטמעת טכנולוגיות, שכלול תהליכי טיהור השפכים וניהול מיטבי של משק המים מאפשרים לנו כיום ליהנות ממלוא הפוטנציאל של המים בכל תחומי החיים.

החזון שאנו במיה מחויבים אליו הוא הבטחת אספקת מים איכותיים, בריאים וטובים לכל בית ובית בהוד השרון, ואת זה אנחנו עושים עם המון אכפתיות, תשוקה ומסירות.
בשנים האחרונות פעלנו לפיתוח של מקורות מים חליפיים, בנוסף לתשתיות המים המותפלים, בהם: בארות עירוניות ומים מהאדמה, שמעשירים ומבטיחים את עצמאות משק המים שלנו גם מול איומים חיצוניים.

תפקידה של מיה כולל גם אחריות על טיפול בזרימת מי השפכים וטיהורם.
תחום זה מקבל תשומת לב גדולה מצידנו, במטרה למנוע חלחול מי ביוב למקורות המים וכן, שיפור תהליכי הטיהור כדי לצמצמם את בעיית הריחות ממכון הטיהור, זאת במטרה להבטיח לתושבים ולתושבות באזור איכות חיים ירוקה, נעימה ואיכותית.

אבל מיה זה לא רק מים, ואנו גאים להיות אחד מהגורמים  המובילים את המאמצים האקולוגיים באזור השרון ולהיות כוח מניע בפרויקט גאולת הירקון, המאפשר את קיומו של האגם העירוני וטיפוח הטבע בסביבת האגם.
לצד חדשנות ומצוינות מקצועית, אנו מייחסים חשיבות עליונה לקשר עם התושבים, ולכן האצנו בשנים האחרונות אימוץ של טכנולוגיות המאפשרות לנו יותר שקיפות ויותר אמינות בקשר עם התושבים, כמו גם פיתוח ערוצי תקשורת טובים, מהירים ונוחים יותר, שיבטיחו מענה, טיפול ונגישות טוב היותר לכל בעיה, תקלה או הצעה שלכם.

אנו מחויבים להמשיך ולהוות סמל לניהול משק מים איכותי ומצטיין
ולהמשיך ולהוביל בהצלחה את משק המים העירוני עבורכם ועבור הדורות הבאים.

בכל נושא ועניין אני זמין,
נדב דואני
יו"ר דירקטוריון (בהתנדבות),

מיה- המים של הוד השרון.

בטלפון הנייד 054-7573121